Loading

'Nasze Kulinarne Dziedzictwo -Smaki Regionów' oraz PERŁA 2016

nagroda%20001nominacja%20001

Wiechlickie pierogi z jeleniem i smardzami w śmietanie i podwędzana szynka pałacowa zdobyły nagrodę w konkursie “Nasze kulinarne dziedzictwo- Smaki Regionów”! Dodatkowo szynka zdobyła nominację do nagrody PERŁA 2016! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze starania w prowadzeniu kuchni regionalnej zostały docenione!

HRS Top Quality Hotel 2015

hrs-tqh-2015

Wyróżnienie „Top Quality Hotel” jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej jakości hotelu, lecz także wskazuje najwygodniejsze oferty dla klientów HRS. Aby otrzymać takie wyróżnienie, hotel musi spełniać następujące kryteria jakości: bezpłatne usługi dodatkowe, dobre oceny klientów, wysoki współczynnik rekomendacji, elastyczne warunki rezerwacji oraz gwarancję cen. Regularnie przeprowadzane przez portal HRS kontrole jakości dodatkowo zapewniają, że wyróżnienie „Top Quality Hotel” otrzymują jedynie hotele, które trwale spełniają te wymagania.

TRAVELERS' CHOICE 2016 / 2015 / 2014

ce-trip

rdtoplaurel_l_rtc_2016_downloadable_ll_tmrdtoplaurel_l_r-1

Pałac Wiechlice został odznaczony godłami Travelers Choice 2016. 2015, 2014 nadawanymi przez największy na świecie serwis turystyczny – TripAdvisor. Godło jest nadawane hotelom, które w ogólnych opniach podróżujących otrzymały najwyższe oceny jakościowe.

Hotel Roku 2014

win

HRS jest operatorem ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych dla turystów indywidualnych i osób podróżujących służbowo, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach. Plebiscyt Hotel Roku 2014 organizowany jest przez HRS wspólnie z tygodnikiem Newsweek oraz magazynem Forbes. Pałac Wiechlice wygrał plebiscyt i został tym samym Hotelem Roku 2014. Pałac został także wybrany Hotelem Roku 2014 w Kategorii Zamki i Pałace.

LUBUSKA PERŁA TURYSTYCZNA 2012

lubuska_parla_turystyczna

Lubuska Perła Turystyczna to Certyfikat przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych, a także wspieranie turystycznych inicjatyw lokalnych i regionalnych w województwie lubuskim. Pałac Wiechlice Lubuską Perłą Turystyczną uhonorowany został w 2012 r.

ZŁOTY STANDARD W OBSŁUDZE KLIENTA

zloty-standard_godlo

Godło Złoty Standard to gwarancja najwyższej jakości obsługi Gości hotelowych potwierdzona przez ekspertów. To hotele i obiekty hotelarskie sprawdzone w toku szczegółowych audytów i polecane przez systemy rezerwacji hotelowej oraz przez kluczowe organizacje w branży hotelarsko-turystycznej. Każdy z hoteli i obiektów hotelarskich uhonorowany certyfikatem i godłem Złoty Standard realizuje w praktyce postulat „Gość jest najważniejszy”. W tym gronie znajdują się modelowe obiekty, które zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale także przyjazny, serdeczny klimat. Są to hotele i obiekty hotelarskie, które szczególnie dbają o swoich Gości, i jak pokazują statystyki, skutecznie zachęcają ich do powrotu. Wśród zacnego grona hoteli uhonorowanych tym wyróżnieniem w 2012 roku znalazł się także Pałac Wiechlice.

ZNANE NIEZNANE ``KONFIGUROWANIE PROCESOWE PRODUKTÓW SIECIOWYCH``

znanenieznane

W ramach realizowanych usług doradczych proinnowacyjnych zespół ekspertów przeprowadził dla obiektu audyt standaryzacyjny. Celem audytu było uwierzytelnienie Pałacu Wiechlice oraz świadczonych przez niego usług w trzech kluczowych obszarach: technicznym, jakościowym oraz kooperacyjnym. W oparciu o audyt przeprowadzono również transfer innowacyjnej technologii informatycznej. Pałac otrzymał rekomendacje i znak jakości portalu ZnaneNiznane.pl w roku 2012.

OBIEKT NOCLEGOWY PRZYJAZNY DZIECIOM - SPEŁNIA KRYTERIA PROGRAMU GUFIK SELECT

gufik_select

Program Gufik Select, skupia  wszystkie obiekty przystosowane  do obsługi rodzin z dziećmi w różnym wieku oraz miejsca polecane przez samych rodziców na idealne wakacje czy wczasy z dzieckiem. W bazie programuGufik znajdują się tylko wyselekcjonowane obiekty przyjazne maluchom.

ZŁOTE SERCE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – 2013

wosp

Właściciel Pałacu Wiechlice Zbigniew Czmuda, rokrocznie wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za swoją dobroczynną postawę w roku 2013 otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyróżnienie za złote serce dla Orkiestry.

LUBUSZANIN ROKU 2012

lubuszanin_roku

W marcu 2013 roku Zbigniew Czmuda – właściciel Pałacu Wiechlice otrzymał wyróżnienie za zajęcie II miejsca w plebiscycie Lubuszanin Roku 2012 “Gazety Lubuskiej” w powiecie żagańskim. Tytuł Lubuszanina roku przyznają dziennikarze oraz czytelnicy Gazety Lubuskiej.

NAGRODA LUBUSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO KONSERWATORA ZABYTKÓW „LUBUSKIE KONSERWACJE 2013”

lubuskie_konserwacje

Pałac Wiechlice w kwietniu 2013 r. otrzymał Nagrodę Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków “Lubuskie Konserwacje 2013”. Ustanowiona w 2008 r. nagroda jest uhonorowaniem laureata za znaczące dokonania  w zakresie poprawy stanu zachowania zabytku, podkreślenia jego walorów artystycznych i użytkowych w aspekcie prawidłowo wykonanych prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych, w tym również jego zabezpieczenia przed zniszczeniem. Ocenie poddawany jest również sposób użytkowania zabytku, utrzymanie estetycznego wyglądu, jego wyposażenia i otoczenia.

Pałac Wiechlice posiada kod NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 2412H.

centrum_normalizacji_jakosci_i_kodyfikacji

Kod identyfikuje firmę w Systemie Kodyfikacyjnym NATO – NCS. Dane Pałacu ukazały się w Natowskiej Bazie Podmiotów Gospodarki Narodowej oraz udostępnione są logistyce wojskowej państw uczestniczących w systemie NCS oraz nabywcom usług na rynku cywilnym. Kod przydzielany jest przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.
Dodatkowe informacje o Systemie Kodyfikacyjnym NATO można znaleźć na stronie www.wcnjk.wp.mil.pl.

GOŚCINNE ZABYTKI

goscinne_zabytki

Projekt o nazwie „gościnne zabytki” jest realizacją idei jaka „chodziła po głowie” twórcy projketu od wielu lat. Zebrania w jednym zbiorze internetowym hoteli i miejsc noclegowych, restauracji oraz sal konferencyjnych z historycznym rodowodem. Więcej na: (http://www.goscinnezabytki.pl)