Loading

Kuchnia Pałacu Wiechlice

W trosce o jakość i smak naszych posiłków, wybieramy świeże produkty pochodzące z najlepszych w regionie gospodarstw ekologicznych. Pałacowi kucharze z najwyższą starannością przygotowują posiłki dla Gości łącząc tradycję kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, zarówno w wydaniu klasycznym, jak i wegetariańskim. Sale Restauracyjne w Pałacu zachwycają swym klimatem oraz elegancją wykończenia.

Doświadczony szef kuchni cyklicznie przygotowuje specjalne sezonowe menu, zawierające dania nawiązujące do panującej wtenczas pory roku bądź okazji specjalnych. Mówiąc o Pałacowej Restauracji nie sposób nie wspomnieć także o bogatych bufetach śniadaniowych przygotowywanych dla naszych Gości hotelowych. Różnorodność, świeżość i najwyższa jakość posiłków sprawiły, że śniadania w Pałacu otrzymały już wiele miłych i pozytywnych opinii.

Na potrzeby odbywających się w Pałacu Uroczystości Weselnych oraz konferencji i zjazdów opracowujemy specjalne menu indywidualnie dostosowane do życzeń organizatorów imprezy.

Serdecznie zapraszamy!