Loading

W wyjątkowych, zabytkowych wnętrzach znajda Państwo spokój i możliwość najgłębszego relaksu. Elegancja wnętrz w połączeniu z niespotykaną dbałością o Gości sprawi, że zechcą Państwo do nas często wracać.

Proponowana, szeroka gama zabiegów pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a dzięki wyjątkowej atmosferze odpoczywa zarówno ciało jak i dusza. Dzięki Strefie Wellness mają Państwo możliwość spędzenia wolnego czasu w miejscu godnym rzymskich Bogów i Bogiń. Nie bez przyczyny nasz basen, często porównywany jest do term rzymskich. Obok basenu znajduje się strefa saun z łaźnią suchą i mokrą. Zapraszamy do Pałacu w Wiechlicach. Tutaj poczują Państwo jak ważne jest połączenie wielu elementów wypoczynku– urokliwych wnętrz, dbałość o klienta oraz profesjonalizmu w każdym działaniu.

Kosmetyki z najwyższej światowej półki w połączeniu z profesjonalną kadrą gwarantują najlepsze efekty zabiegów.

 


 

KUOS logo bez tła

Pałacowe SPA wprowadza na rynek Polski Markę
Ekskluzywnych Kosmetyków KUO’S Professional.

Firmę, która jest obecna na ponad dwudziestu rynkach wybraliśmy po dogłębnej analizie i testach. Efekty po seriach zabiegów firmowanych tą marką przechodzą najśmielsze oczekiwania. Nie bez powodu firma KUO’S  doskonale funkcjonuje na światowym rynku kosmetycznym. Teraz Magię Luksusu możemy poczuć na własnej skórze na wyciągnięcie ręki. W Wiechlicach możemy oddać się Rytuałom, które przenoszą do Świata Relaksu i Odprężenia.

 


 

Centrum Spa & Wellness w Pałacu Wiechlice otwarte jest codziennie od 9.00 do 21.00.
Basen czynny jest w godzinach 9:00 – 21:00, a strefa saun od 18:00 do 20:00.

 

SPA & WELLNESS PAŁAC WIECHLICE

Wiechlice 45b, 67-300 Szprotawa
spa@palacwiechlice.pl
tel. 68 376 86 09