Loading

Sala balowa

Wesele w Pałacu Wiechlice to propozycja niezwykłego wydarzenia. Parze Młodej oferujemy stylową oprawę przyjęcia weselnego i ceremonii zaślubin oraz możliwość skorzystania z wielu atrakcji dodatkowych. W Sali Balowej Pałacu Wiechlice jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość dla maksymalnie 150 osób. Niepowtarzalny klimat wnętrz, stylowy wystrój, niepowtarzalna akustyka oraz niebywała dbałość o szczegóły sprawia, że każda uroczystość przebiega w wyjątkowej atmosferze.

Zaślubiny w plenerze

Przepiękna trawa, bujne korony ponad 200-letnich drzew, kolorowe klomby kwiatowe oraz unoszący się w powietrzu zapach lawendy- Pałacowy Park to idealne miejsce na organizację ceremonii zaślubin w Plenerze. Doświadczeni doradcy pomagają w wyborze odpowiedniego na ten szczególny dzień menu, aranżacji wnętrza sali bankietowej i dekoracji. Pomagają także w zakresie doboru kamerzysty, fotografa, florysty, samochodu ślubnego, czy oprawy muzycznej.

Pałac Wiechlice to niezapomniane miejsce uroczystości weselnej. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Szczegółowe informacje:
Dział Marketingu i Sprzedaży
Tel.  +48 68 376 86 08
marketing@palacwiechlice.pl

Pokazy Pirotechniczne